بازاریابی محتواییبازاریابی محتوایی، آینده‌ی بازاریابی‌ست! روشی‌ست که شاید در بسیاری از موارد نتوان به صورت مستقل به آن نگاه کرد، اما رد پایش را در تمامی روش‌های دیگر بازاریابی‌مان خواهیم دید. از طراحی وب‌سایت و سئو بگیرید تا بازاریابی ایمیلی و (به خصوص) بازاریابی درونگرا.

محتوای با کیفیت (عکس، متن، ویدیو، اینفوگرافی و…)، یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین المان‌های یک تبلیغ موفق است و آویژه به شما کمک می‌کند تا بهترین محتوا را در راستای فرآیندهای بازاریابی خود به کار بگیرید.

استراتژی بازاریابی محتوایی به شما در افزایش بازدید، مشتریان و فروش وب‌سایت‌تان کمک می کند!

 

Icon box image
تولید مقالات برای بلاگ

مشتریان امروز آگاهانه تر و هوشمندانه تر از هر زمان دیگری برای خرید اقدام می کنند، بلاگ یک برند سرآغاز آشنایی بسیاری از مشتریان بالقوه با کسب و کار شما می تواند باشد! مقالاتی که ما بر اساس استراتژی محتوای هوشندانه خود تولید میکنیم، متمزکز بر این مخاطبین است، که علاوه بر بازدید اولیه در ادامه بتوان آن ها به مشتریان بالفعل تبدیل کرد!

Icon box image
تدوین استراتژی محتوایی

هر گروه از مخاطبان نیازهای متنوعی دارند که تولید محتوا باید در جهت پاسخ گویی به نیازهای مخاطبان هدف شما صورت پذیرد.

Icon box image
طراحی المان های بصری و گرافیکی

اگر کارآمد ترین وب سایت و محتوای دنیا را هم داشته باشید ولی کاربر حاضر به خواندن مطالب وب سایتتان نباشد، برای شما کار آمد نخواهد بود! المان های بصری جذاب به محتوا و وب سایت شما روح میدهد و به مخاطبینتان انگیزه لازم برای خواندن آنها را میدهد! تیم طراحان ما با دانشی مبتنی بر علم بازاریابی توانایی طراحی المان های بصری جذاب و لازم برای بخش های محتوای شما را دارد!

Icon box image
کپی رایتینگ وب سایت

خیلی از شرکت ها و افراد قبل از طراحی وب سایتشان کلی ایده و برنامه برای وب سایتشان دارند؛ ولی پس از آماده شدن وب سایتشان ماه ها و شاید هیچ وقت فرصت نکنند اطلاعات متنی و بصری بخش های مختلف وب سایتشان را کامل کنند؛ تیم ما محتوای لازمه برای بخش های مختلف وب سایتتان را با رعایت تمام اصول مربوط به لحن برند و سئو برای شما تهییه و درج میکند!

Icon box image
طراحی ایفوگرافیک

این آرزوی ماست که در کم‌ترین زمان، اصلی‌ترین و مهم‌ترین نکات را در مورد موضوع مدنظرمان یاد بگیریم. و این کاری‌ست که اینفوگرافی‌ها به جذاب‌ترین شکل ممکن برای ما انجام می‌دهند. یک اینفوگرافیک خوب باید عاوه بر دارا بودن یک داستان خوب، نورانه و خلاقانه نیز باید باشد. تیم ما با سایقه درخشان در تهییه و تولید اواع اینفوگرافیک های ثابت و متحرک در این مورد همراه شماست!

Icon box image
طراحی و تهیه محتوای ویدئویی

هموا ویدئو به عنوان اصلی ترین و سرنوشت ساز ترین نوع محتوا در برنامه های بازاریابی محتوایی و بازاریابی در شبکه های اجتماعی لحاظ می شود! تیم تولید محتوای ویدئویی ما برای این بخش همواره ایده های خلاقانه ای برای کسب و کار شما دارد!

Icon box image
طراحی و تهیه کتابچه الکترونیکی

کتابچه های الکترونیکی، بواسطه قابلیت دسترسی آسان و یکپارچه و همینطور به اشتراک پذیر بودنشان، بهترین ابزار برای ایجاد راهی میانبر در فرآیند آگاهی و رساندن مشتری به آستانه خرید می باشند.

Icon box image
طراحی و تهیه کتابچه الکترونیکی

کتابچه های الکترونیکی، بواسطه قابلیت دسترسی آسان و یکپارچه و همینطور به اشتراک پذیر بودنشان، بهترین ابزار برای ایجاد راهی میانبر در فرآیند آگاهی و رساندن مشتری به آستانه خرید می باشند.

مشاوره، آموزش و تدوین استراتزی بازاریابی محتوایی

دایره خدمات ما در حوزه بازاریابی محتوایی بسیار گسترده است، بخش عمده خدمات ما متمرکز بر ارائه مشاوره و آموزش به شرکت هایی است که تیم محتوایی دارند، که تیم مشاورین و متخصصین ما در کنار تیم های تولید محتوایی این سازمان ها آنها را کمک میکنند تا بر اساس یک استراتژی محتوایی منسجم و رویه اجرایی زمانبندی شده، محتوای تاثیرگذارتر و هدفمند تری تولید کنند!

فرآیند انجام یک برنامه بازاریابی محتوایی هدفمند

نیازسنجی های کسب و کار

در ابتدا ما باید کسب و کار شما را بشناسیم، تا متوجه جایگاه و اهمیت محتوای مورد نیاز شما در بخش های مختلف تعامل کاربران و مشتریانتان بشویم!

شناسایی مخاطبین هدف

شناسایی جامعه‌ی هدف در هر حوزه‌ی فعالیتی، جزو کلیدی ترین گام های ما در جهت تولید محتواست. این کار با توجه به تخصص، سابقه و نوع خدمات یک سازمان انجام می‌پذیرد.

تهییه و تدوین استراتژی محتوایی

داشتن یک برنامه مدون، هدفمند و زمانبندی شده برای تولید محتوا مسیر رسیدن به اهداف سازمانتان را شفاف، هموار و متمرکز تر می کند!

شناسایی نیازهای مخاطبان

هر گروه از مخاطبان نیازهای متنوعی دارند که تولید محتوا باید در جهت پاسخ گویی به نیازهای مخاطبان هدف شما صورت پذیرد.

تولید محتوا در جهت رفع نیازها

محتوای تولید شده باید به شکل منحصر به فرد نیازهای مخاطبان هدف شما را پاسخ دهد تا مخاطبان همیشه پیگیر مطالب شما باشند.

طراحی و درج محتوای بصری جذاب

استفاده از محتوای بصری جذاب و مناسب باعث ایجاد رغبت در مخاطبان و نبود یکنواختی و کسل‌کنندگی در محتوای تولید شده می‌شود.

عملیاتی کردن برنامه های سئو

بهترین محتوا اگر مخاطب نداشته باشد، کاربردی نمیتواند داشته باشد، پیاده سازی نکات سئو برای محتواهای تولید به شما توان دستیابی به مخاطب مورد نظرتان را می دهد!

ارزیابی

اینکه تمام کارها و فعالیت های صورت گرفته در مسیر را همواره بررسی کنیم و از دست آوردهای آن در مسیر تولید محتوای آینده بهترین استفاده را کنیم!

درخواست مشاوره‌ی رایگان!

آدرس وب‌سایت شما

نام و نام خانوادگی

شماره تماس شما